Gyeon - Q²M SoftWipe 40x40cm
Q²M SoftWipe is een zachte, pluche en dikke microvezeldoek voor het veilig afnemen van coatings, quick detailers en sealants. De Q²M SoftWipe is speciaal ontworpen voor de meest gevoelige lakken en biedt een ongeëvenaarde zachtheid en prestaties.
Deze auto detaling doek is ideaal voor het verwerken van producten zoals ceramic detailer en Cure. De extreem zachte vezels nemen moeiteloos overtollige coating op zonder krassen of strepen achter te laten. Dankzij de royale dikte en pluche structuur glijdt de doek soepel over het oppervlak.
De randloze afwerking met ultrasone snijtechniek voorkomt wrijving en minimaliseert het risico op beschadeging van gevoelige lakken. Dit maakt de SoftWipe een veilige keuze voor voor zelfs de meest delicate afwerkingen.